تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

دانشگاه پیام نور صاحب رتبه برتر در حوزه پژوهش در گروه دانشگاههای الف شد
دانشگاه پیام نور صاحب رتبه برتر در حوزه پژوهش در گروه دانشگاههای الف شدمدیر روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، مطالعه و تحقیق را یکی از فعالیتهای کلیدی و اساسی در روابط عمومی دانشگاهها عنوان کرد .


به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور : مقداد محمودی در حاشیه سومین جشنواره روابط عمومی های برتر دانشگاهها ،مراکز پژوهشی ،فناوری و سازمانهای تابعه وزارت علوم  تحقیقات و فناوری برگزیده شدن دانشگاه پیام نور به عنوان روابط عمومی بر تر در حوزه پژوهش و افکار سنجی  در گروه دانشگاههای الف کشور را از توجه ویژه رئیس دانشگاه پیام نور کشور به امر پژوهش در روابط عمومی دانست.

وی با اشاره به اینکه بهره گیری از فنون و روش پژوهشی وتحقیقی گامی بلند در جهت دستیابی به اهداف روابط عمومی است افزود: امروزه در روابط عمومی های نوین وکارآمد تحقیقات وپژوهش به ویژه سنجش افکار موجب شده تا تصمیم گیر ی ها وتصمیم سازی ها درسازمان مخاطب محور شده  وسطح فعالیتها وموفقیتهای سازمانی ارتقا یابد.

محمودی بررسی وشناخت ومطالعه مداوم محیط داخل وخارج سازمان را یک وظیفه مهم روابط عمومی دانست و تاکید کرد: پیشرفت روز افزون وسایل ارتباط جمعی وبهره گیری از فن آوریهای نوین اطلاعاتی وارتباطی موجب شده است تا روابط عمومی هایی بتوانند درعرصه فعالیت سازمانی موفق باشند .

وی  با اشاره به فرمایش بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  که رابطه بین مردم ودولت را دو طرفه می دانند وتأکید می کنند بدون پشتیبانی مردم نمی شود کار کرد گفت : تحقیقات و پژوهش و افکار سنجی  و انعکاس آنها به مدیران  موجبات عینی کردن فرمایش گوهربار امام (ره) در سازمانها و نهاد ها بخصوص دانشگاهها خواهد شد.

محمودی افزود: راه اندازی تلفن گویا، سایت وپایگاههای اطلاعاتی، وبلاگ، نشریات الکترونیکی، مجله الکترونیکی درتغییر کارکردها وشکل ومحتوای روابط عمومی در هزاره سوم تأثیر بسزایی داشته است.

وی در پایان ضمن تشکر از زحمات بی شائبه رئیس دانشگاه پیام نور دکتر زیاری و همچنین معاون اداری و مالی دانشگاه دکتر کی منش کسب این موفقیت را مرهون زحمات ایشان دانست. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : دانشگاه پیام نور صاحب رتبه برتر در حوزه پژوهش در گروه دانشگاههای الف شد ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ جمعه 1 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها