تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

دانشجویان پیام نور نگران کتاب نباشند




دانشجویان پیام نور نگران کتاب نباشند


معاون آموزشی دانشگاه پیام نورگفت: دانشجویان پیام نور در رابطه با کتاب نگران نباشند بیش از تعداد دانشجویان کتاب پیش‌بینی شده و به بازار تزریق شده است.

عبدالله معتمدی معاون آموزشی دانشگاه پیام نور اعلام کرد: دانشجویان پیام نور دررابطه با کتاب نگران نباشند بیش از تعداد دانشجویان کتاب پیش‌بینی شده و به بازار تزریق شده است.

وی ادامه داد: بخش انتشاراتی دانشگاه پیام‌نور  با یک شبکه گسترده خصوصی در سراسر کشور همکاری می‌کنند که این شبکه موظف است بلافاصله پس از دریافت کتاب آن را توزیع کند.

معاون آموزشی دانشگاه پیام نور ادامه داد: دانشگاه از ابتدای مهر تعداد کتاب‌هایی را که دانشجویان نیاز دارند را پیش بینی کرده و بیش از نیاز آنان توزیع می‌کند چون دانشجویان دیگر دانشگاه‌ها هم از این کتاب‌ها استفاده می‌کنند.

وی افزود: هرجایی که کمبود کتاب  وجود دارد بخش خصوصی باید آن را از طریق انتشارات پیام نور پیگیری کند و کتاب‌ها را در اختیار دانشجویان قرار دهد .

معتمدی تصریح کرد: اگر دانشجویی در کوتاه مدت دسترسی به کتاب نداشته باشد می‌تواند به سایت دانشگاه مراجعه کند چون نسخه دیجیتالی تمام کتاب‌ها به صورت pdf روی سایت دانشگاه به نشانی  ” دانلود کتابهای درسی کمیاب و جزوات انتشارات دانشگاه پیام نور “  قرار دارد.

برخی از دانشجویان دانشگاه پیام نور که برای تهیه کتاب به مراکز کتاب فروشی این دانشگاه مراجعه کرده بودند با کمبود کتاب مواجه شده و نتوانستند کتاب مورد نیاز خود را تهیه کنند.



 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : دانشجویان پیام نور نگران کتاب نباشند , دانشگاه پیام نور پل سفید ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ دوشنبه 4 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها