تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان از فردا آغاز می شود
ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان از فردا آغاز می شودرئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور از آغاز ثبت نام حج عمره و سفر عتبات عالیات دانشگاهیان کشور از فردا ۵ مهرماه خبر داد.

حجت الاسلام سید محمدرضا فقیهی با اعلام این خبر اظهار داشت: ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان سراسر کشور از فردا پنجم مهرماه از طریق سایت اینترنتی www.labbayk.com آغاز می شود.

وی افزود: ثبت نام حج عمره دانشگاهیان  از روز پنجم مهر آغاز و به مدت ۱۵ روز ادامه دارد و در روز ۲۰ مهرماه به پایان می رسد.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اشاره به اعزام سه گروه اساتید، متأهلین و دانشجویان پسر به حج عمره، گفت: قرعه کشی اعزام به حج عمره دانشگاهیان از روز ۲۳ آغاز می شود و تا روز ۲۵ مهرماه  ادامه دارد

وی با اشاره به زمان اعزام دانشگاهیان عمره گذار خاطرنشان کرد: اعزام ها در پایان سال ۹۰ و ابتدای سال ۹۱ به مدت ۴ ماه انجام می شود.

حجت الاسلام فقیهی درخصوص سهمیه اعزام دانشگاهیان عمره گذار تصریح کرد: سهمیه حج عمره نسبت به سال گذشته ۵ هزار نفر افزوده شده است و امسال ۳۰ هزار نفر به حج عمره اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: افرادی که ثبت نام آنها تمام شد از روز ۲۵ تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند که ثبت نام نهایی خود را انجام دهند، همچنین از روز ۲۵ مهرماه تا روز ۱۰ آبان ماه از بانک ملت ثبت نام افتتاح حساب داشته باشند.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان گفت: امسال نیز وام ۶۰۰ هزار تومانی بانک ملت در اختیار متقاضیان عمره گذار قرار خواهد گرفت.

وی همچنین درخصوص تسهیلات وام برای سفر عتبات  عالیات نیز خاطرنشان کرد: با بانک ملی برای تسهیلات وام سفر عتبات عالیات صحبت شده که قول داده اند ۳۰۰ هزار تومان وام برای این سفر تخصیص دهند.

حجت الاسلام فقیهی با اشاره به میزان هزینه سفر عتبات عالیات دانشگاهیان گفت: مبلغ سفر به عتبات عالیات ۴۷۵ هزار تومان خواهد بود.

رئیس ستاد عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان کشور با اشاره به سهمیه اعزام به سفر عتبات عالیات گفت: سهمیه در این مرحله ۵ هزار نفر خواهد بود، ضمن اینکه برنامه های فرهنگی نیز برای دانشگاهیان عتبات عالیات در نظر گرفته شده است.


 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : ثبت نام حج عمره و عتبات عالیات دانشگاهیان از فردا آغاز می شود , اخبار دانشگاه ها , دانشگاه پیام نور پل سفید ,
دنبالک ها : پورتال اخبار ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ سه شنبه 5 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها