تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

دانشجویان استعداد درخشان پیام نور تا امروز مهلت انتخاب رشته دارند
دانشجویان استعداد درخشان پیام نور تا امروز مهلت انتخاب رشته دارندرییس مرکز آزمون دانشگاه پیام نور از تمدید مهلت انتخاب رشته دانشجویان استعدادهای درخشان این دانشگاه تا تاریخ هفتم مهرماه خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور “‘محمدهادی امین ناجی’گفت:  اسامی دانش آموختگانی که جزو ۱۰ درصد برتر هر رشته پیام نور در کشور هستند بر روی پایگاه اینترنتی این دانشگاه به نشانی www.pnu.ac.ir قرار گرفته است،و این افراد از روز دوشنبه، ۲۸ شهریورماه فرصت داشتند تا به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کرده و نسبت به انتخاب رشته مرکز مورد علاقه خود اقدام کنند.
امین ناجی تصریح کرد:دانشجویان برتر کارشناسی فقط می توانند در همان رشته خود به صورت بدون آزمون در مقطع بالاتر ادامه تحصیل دهند اما این امکان را دارند که در مهلت تعیین شده، ۱۰ رشته مرکز را برای مقطع کارشناسی ارشد انتخاب کنند.
وی ظرفیت پذیرش دانشجوی بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور را نزدیک به دو هزار و ۸۰۰ نفر اعلام کرد و گفت که ۱۰ درصد ظرفیت پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد این دانشگاه به دانشجویان برتر هر رشته در کشور اختصاص یافته است.
امسال نزدیک به ۲۸ هزار دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور پذیرفته شدند.
وی گفت:با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش و مصوبات شورای هدایت استعدادهای درخشان وزارت علوم مبنی بر پذیرش بدون آزمون دانشجویان ممتاز و رتبه اول کارشناسی در مقطع کارشناسی ارشد، ۱۰ درصد از دانشجویان برتر در هرگروه آموزشی دانشگاه پیام نور می توانند بدون شرکت در آزمون به مقطع کارشناسی ارشد راه یابند. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : دانشجویان استعداد درخشان پیام نور تا امروز مهلت انتخاب رشته دارند , دانشگاه پیام نور واحد پل سفید ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ چهارشنبه 6 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها