تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

یک سوم جمعیت دانشجویی کشور در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند
یک سوم جمعیت دانشجویی کشور در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند


معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور گفت: دانشگاه پیام‌نور تنها دانشگاهی است که گوی سبقت در آموزش مجازی و الکترونیکی را از سایر دانشگاه‌ها ربوده است.


دکتر علیرضا اژدر در مراسم آغاز سال تحصیلی دانشگاه‌های پیام‌نور که پیش ازظهر پنج‌شنبه، ۷ مهرماه در یادمان شهدای هویزه برگزار شد، اظهارداشت: هدف از سفر ما به سرزمین هویزه، تجدید میثاق با شهدا به خصوص شهدای دانشجو و آغاز سال تحصیلی خود با یاد و خاطره آن‌هاست.

وی ادامه‌داد: ما باید متوجه باشیم که درس خواندن ما در فضایی امن، مرهون تلاش‌ها و رشادت‌هایی است که این بزرگواران در ۸ سال دفاع مقدس از خود نشان دادند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور گفت: شما دانشجویان که در دانشگاه پیام‌نور تحصیل می‌کنید باید بدانید که هیچ دانشگاهی  بدون مشکل نیست. دانشگاه پیام‌نور ویژگی‌هایی دارد که آن را از دیگر دانشگاه متمایز می‌کند و لازم است شما دانشجویان پیام‌نور به این ویژگی‌ها توجه کنید.

اژدر افزود: دانشگاه پیام‌نور یک سوم کل جمعیت دانشجویی کشور را داراست. همچنین این دانشگاه به لحاظ رتبه جهانی، در میان ۱۲ هزار دانشگاه جهان رتبه ۲هزار و ۷۲۳ را دارد. این رشد تنها به دلیل جمعیت دانشجویی آن نیست، بلکه مقالات علمی منتشر شده از دانشگاه پیام‌نور دلیل دیگری برای این رشد است و کتاب‌های پیام‌نور اکنون مرجعی برای سایر دانشگاه‌هاست.

وی ادامه داد: دانشگاهی که در آن تحصیل می‌کنید کتاب محور است نه استاد محور و این امر باعث شده حس اعتماد به نفس و خودباوری در وجود دانشجویان پیام‌نور رشد کند.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام‌نور کشور اظهارداشت: تصویری که درباره دانشگاه پیام‌نور در ذهن‌هاست باید آرام آرام تغییر کند.

اژدر گفت: دانشجویان باید هم در عرصه علم و هم عمل موفق باشند، یک دانشجو نباید به درس خواندن در کلاس اکتفا کند، بلکه باید بتواند وظیفه اجتماعی خود را انجام دهد. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : یک سوم جمعیت دانشجویی کشور در دانشگاه پیام نور تحصیل می کنند ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ جمعه 8 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها