تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

تغییر زمان ثبت نام در کنکور فراگیر پیام نور ۹۰
تغییر زمان ثبت نام در کنکور فراگیر پیام نور ۹۰


معاون اجرایی سازمان سنجش آموزش کشور از تغییر در تاریخ آغاز ثبت نام در سه آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور خبر داد و گفت: علت تغییر زمان بندی ثبت نام تاخیر در ارسال دفترچه ثبت نام برای چاپ نهایی و تغییر در تایید رشته های درسی برای این مقاطع بود داد.


به گزارش پرتال اخبار پیام نور سیدجلال طباطبایی در گفتگو با خبرنگار مهر، آخرین زمان بندی ثبت نام ۳ آزمون فراگیر پیام نور را اعلام کرد و گفت: ثبت نام در آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور از ۲۴ مهر آغاز می شود و تا اول آبان ماه ادامه می یابد.
وی افزود: همچنین ثبت نام داوطلبان در آزمون کارشناسی ناپیوسته و آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از ۴ تا ۱۱ آبان ماه ۹۰ صورت می گیرد. طباطبایی درباره زمان برگزاری این ۳ آزمون، اظهار داشت: آزمون سه دوره فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کارشناسی پیوسته، کارشناسی ناپیوسته و کارشناسی ارشد در روز ۲۳ دی ماه برگزار می شود.
پرتال اخبار پیام نور، تاکید می کند به متقاضیان دوره های فراگیر که فریب موسساتی را که عنوان می کنند پیام نور بدون کنکور و بدون آزمون می باشد را نخورند.همان طور که در خبر هم عنوان شد این دوره ها دارای آزمون ورودی می باشد. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : تغییر زمان ثبت نام در کنکور فراگیر پیام نور ۹۰ , دانشگاه پیام نور , دانشگاه پیام نور پل سفید ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ چهارشنبه 13 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها