تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

مجلس ۲ هفته دیگر مسوولان دانشگاه پیام نور را فرا می‌خواند
مجلس ۲ هفته دیگر مسوولان دانشگاه پیام نور را فرا می‌خواند


حیدری گفت: طی ۲ هفته آینده از مسوولان دانشگاه پیام نور درخواست خواهیم کرد در کمیسیون حضور یافته تا درباره برنامه و تصمیمات جدید دانشگاه، توضیحاتی را ارایه کنند.

به نقل از خبرگزاری برنا : نورالله حیدری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: پس از مباحثی که درباره دانشگاه پیام‌نور مطرح شد، گزارش جامعی توسط مسوولان دانشگاه تهیه و به کمیسیون ارایه شد.

وی افزود: گزارش ارسالی گزارش خوبی بود و بیشتر به فعالیت‌های دانشگاه و موفقیت‌های آن در سال‌های گذشته پرداخته بود که قابل تقدیر است، اما درخواست کمیسیون آموزش اعلام تصمیم‌های جدید دانشگاه بود، بنابراین اعضای کمیسیون تصمیم گرفتند یک بازنگری و تجدید نظر در تصمیمات دانشگاه پیام نور برای امسال داشته باشند.

حیدری ادامه داد: بر اساس آخرین اخبار کمیسیون  آموزش، دانشگاه پیام‎نور برنامه‌های جدیدی مانند افزایش رشته درسی به ویژه در علوم فنی و مهندسی که نیازمند تجهیزات و امکانات خاص است، دارد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: به احتمال قوی طی ۲ هفته آینده زمانی که وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش حضور می‎یابد از مسوولان دانشگاه پیام نور هم درخواست خواهیم کرد در کمیسیون حضور یافته و درباره برنامه و تصمیمات جدید دانشگاه مبنی بر تهیه تجهیزات برای افزایش و راه اندازی رشته‌های فنی مهندسی، استاندارد شدن جزوه‌های درسی، بازنگری رشته‎های درسی و… توضیحاتی را ارایه کنند. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : مجلس ۲ هفته دیگر مسوولان دانشگاه پیام نور را فرا می‌خواند , دانشگاه پیام نور , دانشگاه پیام نور پل سفید ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ یکشنبه 17 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها