تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

شهریه دوره‌های دانشگاه پیام نور /جدول شهریه های دانشگاه پیام نور
شهریه دوره‌های دانشگاه پیام نور /جدول شهریه های دانشگاه پیام نور


جزئیات شهریه دوره‌های دانشگاه پیام نور و جدول شهریه دانشگاه پیام نور برایتان آماده شده است. / شهریه دانشگاه پیام نور ۱۵ درصد افزایش پیدا کرد.


رئیس واحد پیام نور استان تهران – ابراهیم پور با اشاره به برخی جزئیات شهریه های دانشگاه پیام نور در دوره های رسمی و فراگیر گفت: هر چند در جلسه هیئت امنای دانشگاه پیام نور مصوب شد که شهریه های این دانشگاه تا ۱۵ درصد امکان افزایش در  سال تحصیلی جدید را خواهد داشت اما با پیگیری رسانه ها و دستور اکید ریاست دانشگاه پیام نور شهریه های امسال دانشگاه همانند سنوات گذشته از دانشجویان دریافت می شود.

وی با اشاره به شهریه ثابت دوره های رسمی این دانشگاه نیز گفت: شهریه ثابت رشته های علوم انسانی، علوم پایه، مهندسی کشاورزی و هنر و معماری ۷۲۷ هزار و ۳۷۵ ریال برای نواحی یک و ۲ که آنها را تحت عنوان نواحی برخوردار می شناسیم، اعلام شده است.

رئیس واحد پیام نور استان تهران افزود: این مبلغ برای دوره های کاردانی و کارشناسی و برابر با شهریه ورودی ۸۵ تا ۸۹ است.

ابراهیم پور همچنین به شهریه نواحی کمتر توسعه یافته منظور از نواحی کمتر توسعه یافته (نواحی ۳، ۴ و ۵ ) اشاره کرد و گفت: شهریه نواحی کمتر توسعه یافته ۵۸۱ هزار و ۹۰۰ ریال برای دوره های کاردانی و کارشناسی رسمی است.

وی همچنین به شهریه ثابت دوره های فراگیر کاردانی و کارشناسی نیز اشاره کرد و گفت: مبلغ شهریه دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ۸۵۳ هزار و ۲۱۰ ریال اعلام شده است.

به گفته رئیس واحد پیام نور استان تهران مبلغ شهریه ثابت  دوره کارشناسی ارشد رسمی این دانشگاه ۴ میلیون و ۶۹۱ هزار و ۲۵ ریال و شهریه فراگیر ۵ میلیون و ۷۰۷ هزار و ۷۱۳ ریال اعلام شده است. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : شهریه دوره‌های دانشگاه پیام نور /جدول شهریه های دانشگاه پیام نور , دانشگاه پیام نور , دانشگاه پیام نور واحد پل سفید ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ دوشنبه 18 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها