تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

همزمان در دو رشته تحصیل کنید یا همزمان با خدمت سربازی در پیام نور باشید !
همزمان در دو رشته تحصیل کنید یا همزمان با خدمت سربازی در پیام نور باشید !


رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان این دانشگاه را الزامی اعلام کرد.


فرشاد ابراهیم‌پور رئیس دانشگاه پیام‌نور استان تهران با بیان اینکه این دانشگاه دوره‌های آمادگی آزمون فراگیر برگزار می‌کند، گفت: داوطلبانی که در دوره‌های دانش‌پذیری دانشگاه پیام‌نور استان تهران شرکت می‌کنند پس از قبولی نیازی به پرداخت مابه‌التفاوت شهریه دوره دانشپذیری نخواهند داشت.

وی از نظارت و کنترل دانشگاه پیام‌نور استان تهران بر عملکرد اساتید دوره‌های دانش‌پذیری خبر داد و گفت: امسال داوطلبان فراگیر برای انتخاب رشته قادر به انتخاب چند رشته محل هستند.

رئیس دانشگاه پیام‌نور از معافیت تحصیلی دانشجویانی  که از طریق دوره‌های فراگیر به این دانشگاه وارد می‌شوند خبر داد و خاطرنشان کرد: پذیرفته شدگان در صورت تمایل قادر به انجام خدمت سربازی همزمان با تحصیل نیز خواهند بود.

وی دارا بودن مدرک دیپلم نظام قدیم یا پیش دانشگاهی برای پذیرفته شدگان را الزامی دانست و گفت: اخذ معدل ۱۴ برای دوره کارشناسی ارشد و کسب معدل ۱۲ برای مقطع کارشناسی برای تبدیل وضعیت از دانشپذیری به دانشجویی الزامی است.

ابراهیم‌پور ادامه تحصیل هم زمان دانشجویان در صورتی که یکی از دو رشته فراگیر باشد را امکان پذیر اعلام کرد و گفت: داوطلبان برای ثبت‌نام در دوره‌های فراگیر باید به سایت دانشگاه پیام‌نور استان تهران به نشانی www.tpnu.ac.ir مراجعه کنند.


 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : همزمان در دو رشته تحصیل کنید یا همزمان با خدمت سربازی در پیام نور باشید ! ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ سه شنبه 19 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها