تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور
اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور


اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور

پرتال دانشگاهی کشور:

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام‌نور گفت: ثبت‌نام دوره‌های فراگیر این دانشگاه در مقاطع كارشناسی و كارشناسی ارشد، 15 مهرماه آغاز می‌شود.

به گزارش خبرگزاری دانشجو دكتر سعید حسامی امروز در نشست خبری در دانشگاه پیام نور گفت: ثبت نام دوره‌های فراگیر پیام نور در مقاطع مختلف تحصیلی 15 مهرماه سال جاری آغاز می شود و آزمون این دوره‌ها، دوم دی ماه برگزار خواهد شد.

وی افزود: قیمت دفترچه‌های آزمون فراگیر دانشگاه پیام نور نسبت به سال گذشته تغییری نداشته و پذیرفته شدگان این آزمون از ترم دوم سال تحصیلی 90-91 مشغول به تحصیل می شوند.
قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور بیان داشت: در آزمون فراگیر امسال رشته و رشته محل‌های كارشناسی ارشد افزایش چشمگیری داشته است.

اختصاص 30 میلیارد تومان به تجهیز آزمایشگاه‌های دانشگاه‌های پیام نور

حسامی از اختصاص 30 میلیارد تومان برای خرید تجهیزات كارگاهی و آزمایشگاهی در این دانشگاه خبر داد و گفت: این بودجه در سال جاری عملیاتی می شود.

وی با بیان اینكه رشته‌های فنی و مهندسی به رشته‌های دانشگاه پیام نور افزوده شده است، گفت: تجهیز و راه‌اندازی آزمایشگاه‌ها از مهمترین برنامه‌های دانشگاه پیام نور در سال جاری است.

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور بیان داشت: دانشگاه پیام نور برنامه ریزی مناسبی برای توسعه كیفی آزمایشگاه‌ها و كارگاه‌های خود دارد.
شهریه دانشگاه پیام نور در سال جاری افزایش نمی یابد
حسامی با بیان اینكه شهریه‌های این دانشگاه در سال جاری افزایش نمی یابد، گفت: شهریه‌های دانشگاه پیام نور یك سوم شهریه دانشگاه‌های غیرانتفاعی است.

وی تصریح كرد: با توجه به اینكه هیئت امنایی دانشگاه افزایش شهریه برای دانشگاه پیام نور را مصوب كرده است، اما در سال جاری شهریه‌های دانشگاه افزایشی نخواهد داشت.

برگزاری 313 درس الكترونیكی در دانشگاه پیام نور

قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور گفت: در سال جاری 313 درس رشته‌های مختلف این دانشگاه بصورت مجازی برای دانشجویان علاقه مند معرفی می شود.

حسامی با اشاره به افزایش رشته‌ها و دوره‌های مجازی در این دانشگاه افزود: تاكنون 113 رشته محل آموزش مجازی در دانشگاه پیام نور راه اندازی شده است.
وی با بیان اینكه این دانشگاه آمادگی دارد در تمامی رشته‌ها كلاس آموزشی برای فارسی زبانان در دنیا برگزار كند، گفت: دانشگاه پیام نور در حال حاضر از هشت كشور دنیا دانشجوی فارسی زبان دارد و در 20 كشور نیز شعبه و نماینده‌ای راه اندازی كرده است.

 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : اعلام زمان ثبت نام دوره های فراگیر در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در دانشگاه پیام نور ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ جمعه 1 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها