تبلیغات
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشگاه پیام نور واحد پل سفید
دانشجویان دانشگاه پیام نور پل سفید
تبلیغات
جستجو

نظرسنجی

ساعت
اخــ ـبـار دانشگاه پیام نــور
صفحات جانبی
آمار بازدید
  کل بازدید:
  بازدید امروز :
  بازدید دیروز :
  بازدید این ماه :
  بازدید ماه قبل :
  تعداد نویسندگان :
  تعداد کل مطالب :
  آخرین بازدید :
  آخرین بروز رسانی :

فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید تشریح شد
فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید تشریح شدمعاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور فعالیت ها و برنامه های فرهنگی این دانشگاه را برای آغاز سال تحصیلی جدید تشریح کرد.


دکتر اژدر در تشریح فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور در سال جاری خاطرنشان کرد: در اوایل سال ۹۰ دانشجویان دانشگاه پیام نور در مسابقات اختراعات دنیا شرکت و ۲۹ مدال را دریافت کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی  دانشگاه پیام نور گفت: در سال ۸۹ دانشگاه پیام نور به عنوان دانشگاه برتر از لحاظ فعالیت های فرهنگی از سوی وزارت علوم شناخته شد و در آغاز سال ۹۰ نیز از طرف معاونت رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید به عنوان دانشگاه برتر در خدمات به دانشجویان ایثارگر معرفی شده است.

وی گفت: ۷۳ مسجد در واحدهای پیام نور کشور احداث شده است و ۴۳ نمازخانه و مسجد نیز در دست ساخت است.

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه پیام نور با اشاره به برگزاری المپیادهای فرهنگی در این دانشگاه خاطرنشان کرد: همچنین در آذرماه امسال دومین المپیاد فرهنگی در استان مازندران برپا خواهد شد ضمن اینکه هم اکنون از هر استان در رابطه با کیفیت دانشگاه پیام نور سمینارهای مختلفی برگزار می شود.

دکتر اژدر در ادامه یکی از برنامه های مهم این دانشگاه در زمینه فرهنگی بهره گیری از قرآن دانست و افزود: استفاده از مباحث قرآنی و برگزاری المپیادهای قرآنی از مهم ترین فعالیت های فرهنگی در دانشگاه پیام نور است. 


موضوع : اخـبـ ـار دانشگاه ,
برچسب ها : فعالیت های فرهنگی دانشگاه پیام نور در سال تحصیلی جدید تشریح شد ,


نویسنده :saeed detect در تاریخ جمعه 1 مهر 1390      ( ) نظرات
...

برچسب نوشته ها